Віртуальна мандрівка столицями світу

1 червня 2021 року


Інформаційно-культурний центр «Вікно в Америку» Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка – це місце дружби та партнерства, де можна весело й цікаво провести час. Саме тут 31 травня зібралися учні черкаських загальноосвітніх шкіл №3, №11, №18 і студенти Черкаського державного бізнес-коледжу, щоб здійснити віртуальну мандрівку столицями світу, а саме: Києва, який нещодавно відзначав свій День заснування, столиці наших друзів та партнерів – Вашингтона, Лондона – столиці англійської мови.

Студенти, презентуючи інформацію про ці столиці та їх країни, здійснили віртуальну подорож між континентами та взяли участь у вікторині на знання представлених столиць. Переможець отримав титул «Найкращого світового туристичного гіда» та приз, решта учасників теж не залишилися без нагород.

Особливо зворушливим було вручення сертифікатів за активну волентерську діяльність від Посольства США в Україні активістам Центру – волонтерам, випускникам програми FLEX, які не зважаючи на свою зайнятість, проводять різноманітні заходи і зустрічі.

На знак дружби та партнерства учасники заходу отримали в дарунок саджанці американських горіхів, які зможуть висадити біля своїх навчальних закладів.