Книги в дарунок у рамках благодійної акції «Найкращі книги – найкращим бібліотекам»

26 липня 2021 року


Черкаська обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка потрапила до списку 100 найкращих бібліотек України, що отримали книги в рамках благодійної акції «Найкращі книги – найкращим бібліотекам», яку започаткували Благодійний фонд «Бібліотечна країна» та книжкова премія KBU AWARDS.

Найстарший в Україні інтернет-магазин бізнес-літератури Кniga.biz.ua започаткував премію KBU AWARDS, головними партнерами якої стали «Нова пошта» та онлайн-медіа MC.today. Створення цієї премії підтримали Український інститут книги, Благодійний фонд «Бібліотечна країна», Спілка українських підприємців, а також видавництва «Наш Формат», «Фоліо», «BookChef» та «Vivat».

Подаровані книги стануть у нагоді читачам, які цікавляться такими темами: як розібратися у своїх емоціях, етапи особистісного зростання, саморозвитку та стратегічного мислення, розвиток власного бізнесу тощо.

Саморозвиток – обов’язкова складова навчання, і саме книги вчать критично і системно мислити, аналізувати інформацію та виділяти головне. А книги від практиків – ефективне джерело систематизованих знань, компетенцій та розвитку пізнавальної функції.

То ж, запрошуємо всіх охочих до нашої книгозбірні! Читайте та втілюйте мрії!