Подарунки від Національного музею Голодомору-геноциду

11 жовтня 2021 року


Нещодавно Черкаська обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка в рамках проєкту «Боротьба за свідомість» отримала від представників та партнерів Національного музею Голодомору-геноциду цінні подарунки – тридцять сім книг та DVD-диск. Всі подаровані видання об’єднані однією темою – збереження пам’яті про жертв Голодомору та історія геноциду української нації в 1932–1933роках.

В науково-документальних виданнях «Пам’ять народу: геноцид в Україні голодом 1932-1933 років. Свідчення» та «Великий голод в Україні» подаються свідчення-спогади очевидців про найстрашнішу й наймасштабнішу трагедію українського народу у ХХ столітті.

Хроніко-документальна книга Марочко Василя «Голодомор 1932–1933 років в Україні: Хроніка» відтворює факти, події, явища в селах Української РСР 1932–1933рр. – Голодомору, спричиненого суцільною колективізацією, надмірними хлібозаготівлями, репресіями.

У книзі Сергійчука Володимира «Голодні, босі і роздіті… Українські діти в 1932–1933 роках» йдеться про трагедію українських дітей у 1932–1933 роках, коли мільйони наших співвітчизників загинули голодною смертю.

Колектив бібліотеки висловлює щиру вдячність Національному музею Голодомору-геноциду за цінні, унікальні видання, що спонукають кожного читача до глибокого осмислення подій і випробувань, які пережив наш народ.

Впевнені, що ці книги будуть популярними серед користувачів – науковців, студентів, всіх, хто цікавиться історичним минулим нашої держави, та стануть у нагоді в діяльності нашої бібліотеки.