Моніторингова онлайн зустріч членів президії та активу ЧОВ УБА з керівництвом та членами Президії ВГО УБА

28 жовтня 2021 року


22 жовтня в онлайн-форматі відбулася моніторингова зустріч членів президії та активу ЧОВ УБА з Президенткою ВГО УБА Оксаною Бруй, директоркою виконавчого офісу Ярославою Сошинською та членами Президії ВГО УБА.

Оксана Бруй окреслила основні завдання, що стоять перед регіональними відділеннями, вплив ОВ УБА на покращення діяльності бібліотечних закладів та співпрацю з місцевими органами влади.

Ярослава Сошинська підняла питання розширення членства в ОВ УБА і партнерства, популяризацію його діяльності.

Заступник голови ЧОВ УБА Наталія Вітавська закцентувала увагу учасників зустрічі на проблемах функціонування мережі бібліотек області, адвокаційній діяльності, долученні бібліотек до мережі хабів цифрової освіти, можливостях використання ІТ в роботі сільських бібліотек.

Питання підвищення ролі ВГО УБА щодо проблеми функціонування дитячих бібліотек, як окремих структурних підрозділів, підняли члени Президії ЧОВ УБА Лідія Ушакова і Алла Зимовець. Дитячі бібліотеки скорочуються чи приєднуються до дорослих, що є недопустимим.

Про залучення молодих спеціалістів до діяльності новоствореної молодіжної секції ОВ УБА, її роль у реалізації планів, проєктів і впровадженні інновацій розповіла її очільниця Сусанна Хаустова.

Всі присутні поділилися своїми проблемами та баченням підтримки розвитку бібліотечних закладів, професійної компетенції кадрів публічних бібліотек області.

Зустріч пройшла в діловій атмосфері, конструктивно.