В очікуванні новорічно-різдвяних свят

20 грудня 2021 року


В очікуванні новорічно-різдвяних свят працівники відділу літератури іноземними мовами Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка для своїх відвідувачів створювали святковий настрій і їм це вдалося.

18 грудня до нас завітали діти з мистецької студії Олени Тофан, які спільно з учасниками «Kids Club» вивчали англійську мову та знайомилися з творчістю юних художників. Дитячі малюнки на зимову тематику стали окрасою відділу і створили відповідний настрій у присутніх.

Діти, співали, танцювали, водили хороводи, грали в ігри та відповідали на запитання новорічної вікторини. На завершення свята діти отримали солодкі подарунки від Санта Клауса, а працівники відділу влаштували для дітей та батьків чаювання.

19 грудня відбулася різдвяна вечірка для дорослих відвідувачів Інформаційно-культурного центру «Вікно в Америку». Гості не лише мали можливість вдосконалити свою англійську, а й весело провели свій час. Всі активно долучалися до конкурсів, вікторин та брали участь у музичних номерах. Родзинкою заходу було святкове чаювання в колі друзів та однодумців.