До 90-річчя від дня народження Альберта Степановича Недосєко у відділі мистецтв Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка діє виставка опублікованих матеріалів «Грані таланту Альберта Недосєко» про життя і творчість відомого черкаського художника, члена Національної спілки художників України з 1990 року. В експозиції книги, статті, репродукції картин, фотографії з сімейного альбому.
Альберт Степанович – яскрава особистість покоління шістдесятників, голова мистецької родини Недосєко – дружини Неоніли Петрівни і сина Лева.
Народився художник 27 грудня 1931р. в м. Іваново (Росія). Закінчив Львівський поліграфічний інститут ім. І. Федорова. Працював у галузі живопису, графіки, монументального мистецтва.
Більш 20 монументальних розписів подружжя Альберт та Неоніла Недосєко створили разом та окремо, до речі, не лише на Черкащині. Одна з таких робіт – розписи на тему «Лісової пісні» Лесі Українки та українського першодрукаря Івана Федорова в Черкаській обласній юнацькій бібліотеці імені Василя Симоненка.
Але з початку 90-х Альберт Степанович працював переважно в камерних жанрах.
Мистецькі роботи майстра, виконані в різних техніках (акварель, темпера, монотипія), представляють авторський погляд на історичну минувшину України, геноцид 1932–33 років, політичні репресії, проблеми екології, спробу творчого переосмислення трагічних сторінок вітчизняної історії, а також архітектурні пейзажі, натюрморти, квіти. Творчість митця вирізняє вміння бачити та відтворювати красу навколишнього світу, справжня художня майстерність, висока культура виконання.
Альберт Недосєко — лауреат мистецького конкурсу «Люблю тебе, рідне місто моє» (1998), «Особистість очима митця» (1999). Роботи художника знаходяться в музеях та приватних колекціях України, Росії та Японії.