Подарунки бібліотеці від Миколи Шкарабури

21 лютого 2022 року


Черкаська обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка отримала в дарунок книги від генерал-майора внутрішніх справ Миколи Григоровича Шкарабури. Сьогодні в наукових колах генерала Шкарабуру знають як кандидата технічних наук, професора кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт, дійсного члена Академії будівництва України, заслуженого працівника освіти України.

Микола Григорович ніколи не шукав легких шляхів і не пасував перед викликами долі. Книга «Доля. Вогнеборець. Спогад» – це філософські роздуми автора про свій життєвий шлях, спогади та переосмислення минулих подій.

Історико-генеалогічне видання В. Гаркавого «К истокам» розповідає про багатовікову історію села Слобідка, що на Чернігівщині, малу Батьківщину генерал-майора.

А ще Микола Шкарабура вже багато років пише вірші і має у своєму творчому доробку не одну збірку поезій. «Зимові візерунки», «Зірковий ноктюрн», «Гіркий присмак полину» – лише частина його книг. Свої твори автор присвячує ліквідаторам аварії на ЧАЕС, героям, що сьогодні захищають Україну, пише про життя, природу та рідний край.