Роман «Картка Марії» та поетична збірка «Дороги світла» – подарунок бібліотеці від автора – Олександра Козинця

15 червня 2022 року


Черкаська обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка отримала подарунок від дипломанта Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», літературного конкурсу імені Григора Тютюнника та першого Всеукраїнського літературного конкурсу малих прозових форм імені Василя Стефаника, лауреата літературно-мистецької премії імені Володимира Малика та літературної премії імені Анатолія Криловця, переможця конкурсу «Золота лоза» – Олександра Козинця. До книгозбірні він передав роман «Картка Марії» та поетичну збірку «Дороги світла».

«Картка Марії» – твір оптимістичний і наснажений на перемогу, він – потужне джерело сили і віри. Головний герой боїться кардинально змінити своє життя, аж раптом зустрічає загадкову жінку. Марія вручає йому таємничу картку, яка змінює долі тринадцяти людей. Хоча насправді їх – більше. Чотирнадцятий герой – кожен, хто прочитає роман.

«Дороги світла» – сьома книга Олександра Козинця. Філософія та проза життя лірично переплелися у творах, які спонукають до переосмислення дійсності. Це свого роду відповіді на одвічні питання буття.

Ми щиро вдячні автору за подарунок та бажаємо подальших творчих звершень.

Запрошуємо читачів до знайомства з цікавими творами.