«На порозі Країни Знань» – книжково-ілюстративна виставка

30 серпня 2022 року


1 вересня розпочинається новий навчальний рік. Попри війну, діти мають вчитися. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожної дитини. Відчуття, які виникають цьогорічного першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства.

До Дня Знань у відділі документів з гуманітарних та природничих наук Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «На порозі Країни Знань», на якій представлено видання з питань історії та сьогодення педагогічної науки, новітніх технологій, заснованих на досвіді видатних педагогів, підвищення фахової майстерності педагогічних працівників, виховання, проведення змістовного дозвілля та відпочинку підростаючого покоління.

Книжкова виставка стане в нагоді педагогічним працівникам, керівникам закладів загальної середньої освіти, слухачам курсів підвищення кваліфікації, студентам ознайомитися з освітніми технологіями, які нещодавно з’явилися в теорії та практиці навчання дітей дошкільного та шкільного віку (зокрема інклюзивна практика).

Презентовані видання допоможуть втілити головну мету нової української школи: змінити освітнє середовище, впровадити навчання для життя. І врешті – зробити українську школу відкритою, цікавою та сучасною.

Завітавши до бібліотеки, ви можете ознайомитися з матеріалами виставки.