«Веселий світ» Павла Глазового» – книжкова виставка

30 серпня 2022 року


30 серпня 2022 року виповнюється 100 років від дня народження Павла Прокоповича Глазового – українського поета-гумориста, сатирика, лауреата премії імені Остапа Вишні, першого лауреата премій імені Петра Сагайдачного, імені Наталі Забіли, заслуженого діяча мистецтв України.

З цієї нагоди відділ документів з гуманітарних та природничих наук Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка підготував книжкову виставку «Веселий світ» Павла Глазового». Книги та публікації, що представлені на виставці, розкривають життєвий і творчий шлях Павла Прокоповича.

Павло Глазовий був великим українцем, патріотом, вболівальником за долю України, усім серцем відчував усі її проблеми й болі. Творча палітра автора вражає своїм розмаїттям. У більшості його творів (сатиричних мініатюрах, традиційних байках, епіграмах, пародіях, казках для дітей і дорослих, інтермедіях, замальовках, гумористичній прозі) – сміх – не заради сміху. Переважна більшість творів гумориста зачіпають все – від невинних жартів до серйозної критики суспільства в цілому.

Тож приходьте до бібліотеки та знайомтеся з творами автора та літературою про нього.