Вихованці Черкаського міського Центру туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту в гостях у бібліотеці

19 вересня 2022 року


17 вересня на оглядово-пізнавальну екскурсію в Черкаську обласну універсальну наукову бібліотеку імені Тараса Шевченка завітали вихованці Черкаського міського Центру туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту. Діти з цікавістю прослухали історію бібліотеки та місця, на якому вона побудована. Відвідали відділ абонементу, де їх вразило різноманіття пізнавальних, гарно ілюстрованих книг, енциклопедій для їхнього віку, познайомилися з роботою сімейного абонементу. У відділі краєзнавства почули історію походження назви міста, району Митниці та деяких вулиць. Ділились з бібліотекарями своїми знаннями з історії Черкас.

У відділі документів з технічних, економічних і сільськогосподарських наук серед побаченого вразив найбільший атлас України, з яким учасники наввипередки фотографувались як із традиційним символом гарних оцінок. Захоплено погортали книги, що відповідали їхнім захопленням – рибальству, виробам власноруч тощо. Відкрили для себе зал каталогів як ключик до пошуку всієї інформації в бібліотеці.

Познайомилися з можливостями допомоги у вивченні мов у відділі іноземної літератури. Переповнені вражень вийшли з книгосховища, де мали можливість помандрувати лабіринтами серед різноманітних видань, порівняти книги-мініатюри і великі, познайомитися з «газетною кімнатою» та походженням назви «газета». Пригадали й першу бібліотеку України, засновану Ярославом Мудрим.

Екскурсія була насиченою, цікавою, залишила чудові враження від побаченого в Черкаській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка.