Дарунок бібліотеці від видавництва «ІнтролігаТОР»

29 вересня 2022 року


Черкаська обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка поспішає поділитися чудовими новинами! Приємний сюрприз для нас із нагоди Всеукраїнського дня бібліотек приготувало видавництво «ІнтролігаТОР» (керівник Олександр Прилуцький). А який подарунок буде найкращим? Звичайно ж, книга, яка вбирає всю мудрість людську, яка розкриває таємниці історії, дарує розраду, душевність, тепло, яка виплекана автором, колективом професійних видавців, котрі вклали всю душу, професіоналізм, щоб вона побачила світ і була прочитана.

Фонд нашої бібліотеки поповнили видання: «Джура отамана Дахна», «Пригоди Крутьків в українському селі», «Іван Піддубний: весь світ упав до ніг твоїх», «Шумлять ліси Звенигородщини», «Симоненкові світанки», «Родом від Звенигори», «Рід Галаганів», «За особливим розпорядженням», «Журналістами не народжуються», «Спортивна легенда Черкащини», «Звенигородка Штетл», «Публічні закупівлі», альманах «Холодний Яр». Вони відкриють для наших користувачів Черкащину по-новому, як місце сили, що народило творчих, незламних духом особистостей, розкриють багато таємниць нашого краю.

Ми щиро вдячні видавництву «ІнтролігаТОР» за увагу, за щедрий подарунок, за високу місію, яку воно виконує. Нехай не залишає вас натхнення, шановні видавці, і далі возвеличуйте Черкащину, знайомте людей із її творчими людьми, їхніми здобутками. Разом ми робимо велику справу, адже бережемо мудрість поколінь, нашу історію, не даємо поринути у забуття вічних істин.