Презентація книги про І. Піддубного

6 жовтня 2022 року

 

5 жовтня в Черкаській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка відбулася презентація книги черкаської видавчині Ірини Прилуцької «Іван Піддубний: весь світ упав до ніг твоїх». Ця подія зібрала поважну аудиторію. Зустріч розпочалася з вітального слова директора видавництва «ІнтролігаТОР» Олександра Прилуцького, який зазначив, що в творчому доробку авторки з’явилося ще одне цінне видання, яке має вагоме значення у збереженні української минувшини.

Слова вдячності за унікальне видання прозвучали гостя заходу – першого заступника голови Черкаської обласної ради Романа Сущенка. Він наголосив, що книга про Піддубного є актуальною як ніколи.

Сама авторка розповіла про кропітку, але таку захоплюючу, працю над написанням книги, про життєвий шлях Івана Максимовича Піддубного, його перемоги, незламність і відданість Україні, які й сьогодні є взірцем для мільйонів українців, що боронять нашу державу.

До презентації з відео-зверненням долучилася і рецензентка книги Руслана Маньковська, провідна наукова співробітниця Інституту історії України Національної академії наук України, докторка історичних наук, заступниця голови Національної спілки краєзнавців України, заслужена працівниця культури України, яка наголосила про актуальність і значимість книги в такий нелегкий для всіх нас час.

Слова вдячності авторці звучали від Вікторії Кикоть, заступниці голови Чорнобаївської селищної територіальної громади та Анатолія Самохи, виконавчого директора Федерації греко-римської боротьби Черкаської області.

Зустріч супроводжували слайди про життєвий шлях відомого на весь світ спортсмена-борця Івана Максимовича Піддубного та відео-добірка про значиму вагомість книги, яку записали спортсмени спеціально до презентації з Олімпійського навчально- спортивного центру в Конча-Заспа.

Музичні вітання дарували присутнім студенти Черкаського музичного фахавого коледжу ім. С.С. Гулака-Артемовського: Дар’я Яковенко, Альона Хілько та Вікторія Охріменко.

На завершення зустрічі директорка Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка Людмила Дядик привітала авторку з виходом нової книги та побажала Ірині Прилуцькій та видавництву «ІнтролігаТОР» творчих здобутків, нових книг, нових ідей в мирній Україні.

Приємним сюрпризом від авторки став розіграш книги, в якому брали участь всі гості заходу. Переможець лотереї – юний читач книгозбірні.

Все буде УКРАЇНА!