«Безпека в умовах війни» – онлайн-зустріч зі співробітниками Головного управління ДСНС в Черкаській області

 

29 листопада в Черкаській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка відбулася інформаційна онлайн-зустріч зі співробітниками Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Черкаській області за темою «Безпека в умовах війни». Зустріч проходила на платформі Zoom за участю працівників та користувачів бібліотек Черкащини.

У багатьох випадках саме від знань, навичок та умінь залежить безпека життя і здоров’я. Тому працівниками Головного управління ДСНС України у Черкаській області було висвітлено найактуальніші теми сьогодення: «Алгоритм дій при сигналі «Повітряна тривога», «Пожежна безпека», «Мінна безпека», «Дії у випадку загрози виникнення хімічної небезпеки», «Безпека в побуті».

Наприкінці зустрічі надзвичайники подарували друковану тематичну продукцію та надали відеоматеріали для поглибленого вивчення основ безпечної поведінки користувачами бібліотек області.

Зокрема, за наданими матеріалами для маленьких відвідувачів нашої бібліотеки в дитячому куточку була облаштована інформаційна зона.