Відділ виробничої літератури пропонує

 

Відділ виробничої літератури пропонує найактуальніші періодичні видання, що допоможуть зорієнтуватися вам у питаннях бізнесу, винахідництва, ІТ-технологій, домашнього господарства.

Ви познайомитесь з неординарними особистостями, дізнаєтесь про останні події у світі техніки і науки, підвищите свій інтелектуальний рівень.

Запрошуємо переглянути наші видання. Адже, хто володіє інформацією – той володіє світом!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В рамках «Тижня права» у відділі розгорнуто відкритий перегляд «Підприємець та закон: алгоритми взаємодії.Документи пропонують нормативно-законодавчу базу згідно теми, наукові дослідження фахівців, досвід практиків, арсенал необхідних знань та навичок. 

 

 
Бажання України інтегруватися в Європу диктує нові умови щодо продовольчого ринку. Ця теза стала головною для книжкової виставки«Продовольча безпека в контексті європейських вимог», яка присвячена Всесвітньому дню продовольства і висвітлює вимоги європейського законодавства, сучасні технології у сільгоспвиробництві, зокрема застосування органічного землеробства.


 

 
Вишукано! Витончено! Оригінально! Такі відгуки тих, хто відвідав виставку витинанок. Ці роботи люб’язно надали для перегляду завідувач відділу дизайну Черкаського державного бізнес-коледжу Валентина Музиченко та її талановиті студенти.

Викликають захоплення та шквал позитивних емоцій витвори Маргарити Комар, Ангеліни Войтенко, Євгенії Геращенко, Катерини Зеленько, Юлії Громової, Антоніни Дьогрик, Анни Трояновської, Анни Оніщенко, Ангеліни Войченко, Наталії Дешевенко. Ці талановиті юні творці втілили у витинанках оригінальне власне світобачення.