Засідання клубу творчої інтелігенції міста «Пушкинское кольцо»

7 грудня 2014 року бібліокафе «Візаві» зібрало своїх відвідувачів на ювілейну 10-ту зустріч і запропонувало поділитися новинами, досягненнями, планами та мріями.

Найбільше враження на гостей справило унікальне видання «Гербовник и вексиллумарий Черкасского края» − 600-сторінковий фоліант у шкіряній оправі з золотим тисненням, яке презентував автор голова Черкаського обласного геральдичного товариства Олег Толкушин. Ця книга, видана у 2014 році, відразу з моменту своєї появи стала бібліографічною рідкістю, бо надрукована в єдиному примірнику і немає аналогів в Україні.

Жваве обговорення викликав виступ письменника і журналіста Володимира Єрьоменка, який поділився своїми враженнями від книги Анатолія Железного «Происхождение украинско-русского двуязычия на Украине».

Ліричного звучання зустрічі надали романси на слова Євгена Сверстюка, який нещодавно пішов у вічність, та гостя бібліокафе Володимира Глазкова. Але емоційним піком вечора стали зворушливі «Околовоенные хроники» поетеси та журналіста Олени Буєвич, які знайшли відгук в кожному небайдужому серці.