Презентація журналу
    25 червня у бібліотеці відбулася презентація журналу "Ритм України. Культура, мистецтво, туризм Черкащини", який видається за сприяння управління культури і туризму облдержадміністрації. Вже вийшов друком другий номер цього видання.  
  В презентації взяли участь начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Лідія Євгенівна Нікітенко, авторська група журналу – Тетяна Очеретяна, Оксана Колісник, Дмитро Ярошенко, працівники закладів культури та народні майстри Черкащини, творчість яких яскраво представлена на сторінках другого випуску журналу. Серед них – а Ольга Отнякіна-Бердник, Марина та Вікторія Філь, Наталя Некраса, художниці Галина і Марина Морозові та інші. 
   Для учасників і гостей звучали музичні вітання у виконанні Наталі Сайченко, Саміри Гандаєвої та дитячого колективу "Веснянка" (с. Христителево Чорнобаївського району). 
   Мистецька палітра Шевченкового краю, нові сторінки з історії та сьогодення культурного життя регіону було представлено на розгорнутій у вестибюлі бібліотеки книжково-ілюстративнії виставці "Культура, мистецтво, туризм Черкащини".