Форум бібліотечних працівників області

    Вперше на Черкащині 25 вересня 2009 року відбувся Форум бібліотечних працівників області, учасниками якого були професійні делегації з усіх районів, відомчих бібліотек, представники органів влади обласної, районної і сільської ланки, начальники відділів культури і туризму райдержадміністрацій та міських відділів культури і туризму.

     Учасники Форуму, як виразники інтересів багатотисячної читацької аудиторії та всієї бібліотечної спільноти Черкащини, в переддень Всеукраїнського дня бібліотек зібралися, щоб визначити стратегію розвитку публічних бібліотек області, привернути увагу громадськості, органів влади до проблем бібліотечної галузі регіону.

     Відкрила Форум начальник управління культури і туризму Черкаської облдержадміністрації Лідія Євгенівна Нікітенко.

     З основною доповіддю «Публічні бібліотеки Черкащини в умовах соціально-економічних перетворень» виступила Лілля Павлівна Капкаєва, директор ОУНБ імені Тараса Шевченка. Про «Перспективи розвитку бібліотечної справи на Звенигородщині» виступив заступник голови Звенигородської райдержадміністрації Василь Миколайович Довбуш; «Місце бібліотеки в системі закладів культури району» - начальник відділу культури і туризму Шполянської райдержадміністрації Дмитро Васильович Вовк; «Бібліотека в системі історичної та культурної пам’яті» - Катерина Василівна Брайко, завідувачка бібліотеки-філіалу с. Стецівки Чигиринського району; «Проблеми та перспективи підготовки бібліотечних кадрів» – Галина Олексіївна Седченко, завідувачка бібліотечного відділу Канівського училища культури і мистецтв та інші.

     За підсумками роботи учасники Форуму прийняли Підсумковий документ.

     Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек відкрив заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юзефович Чабан. Кращі бібліотекарі області були відзначені Почесними грамотами Черкаської облдержадміністрації та обласної Ради, Міністерства культури і туризму України, управління культури і туризму облдержадміністрації.

     Завершились урочистості виступом Черкаського академічного заслуженого українського народного хору.