Виставка до Всеукраїнського дня бібліотек

     З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек 30 вересня 2009 року у вестибюлі бібліотеки було розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Храм мудрості людства», яка мала 3 розділи.

     Розділ «Бібліотечна панорама Черкащини» представляв видання, що висвітлювали найрізноманітніші аспекти діяльності бібліотек регіону, кращі бібліографічні покажчики літератури, методичні матеріали з досвіду бібліотечно-бібліографічної роботи, довідники про бібліотечних працівників-ветеранів, що своєю багаторічною плідною працею внесли вагомий внесок в розвиток бібліотечної справи регіону. Серед новинок була представлена нова книга «Черкаська обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка: роки поступу (1899 - 2009)», яка присвячена 110-й річниці з часу заснування бібліотеки.

     У розділі «Життя, освячене книгою» представлені матеріали про бібліотечно-бібліографічну діяльність видатних людей, зокрема Ярослава Мудрого, Йогана Вольфгана Гете, Івана Андрійовича Крилова, Івана Огієнка, Михайла Максимовича, Володимира Івановича Вернадського, який став фундатором Національної бібліотеки України, а також бібліографічні покажчики, присвячені видатним українським бібліографам,

     У розділі виставки «Українська книга – віддзеркалення минулого й сучасного», представлено українську літературу від класики до сьогодення, від книг, якими зачитувалося старше покоління, до творів наших сучасників О. Забужко, І. Роздобудько, Ю. Андруховича та інших.