Інформаційний ярмарок «Відкриваючи книгу – відкриваємо світ»

 

 

 

22 квітня 2010 р. в бібліотеці відбувся інформаційний ярмарок «Відкриваючи книгу – відкриваємо світ» до Всесвітнього дня книги та авторського права.

В фойє бібліотеки представили свою продукцію видавництва «Відлуння-плюс», «Вертикаль», «Бізнес-Стиль», Ю. Чабаненко, видавництво ЦНТІ, видавничі центри ЧДТУ та ЧНУ імені Богдана Хмельницького.

Директори та представники видавництв розповідали про свою діяльність та презентували нові видання. Заслужений художник України В.А. Афонін наголосив на важливості художнього оформлення книги, а завідувач кафедри приватного права та інтелектуальної власності ЧНУ імені Богдана Хмельницького, кандидат юридичних наук, доцент Л.Т. Комзюк звернув увагу на деякі аспекти функціонування авторського права в Україні.

Серед численних подарунків, отриманих бібліотекою в цей день – видання «Червона книга України» від Державного управління охорони навколишнього середовища в Черкаській області та Всеукраїнської екологічної ліги.

Особливу увагу гостей привернула книжкова виставка, на якій були представлені рідкісні та цінні видання з фонду бібліотеки.

Акція зібрала численну аудиторію шанувальників книги – письменників, науковців, представників творчої інтелігенції, студентську молодь.