Відкриття Інтернет-центрів в бібліотеках області

 

19 травня 2010 року відбулось відкриття Інтернет-центрів в Кам’янській центральній районній бібліотеці та в Катеринопільській центральній бібліотеці для дітей.

Ці бібліотеки взяли участь у конкурсі проектів «Інтернет для читачів публічних бібліотек», оголошений Посольством США в Україні, та виграли грант. За кошти гранту було придбано комп’ютерну техніку, протягом двох років будуть оплачуватися послуги провайдерів Інтернет і праця тренерів, які безкоштовно навчатимуть користувачів роботі у всесвітній мережі. Доступ до Інтернет для користувачів бібліотек також буде безкоштовним.

У церемонії відкриття Інтернет-центрів взяли участь прес-аташе Посольства США в Україні Ненсі Петтіт, представник відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні О.А. Любинецька, заступник голови Черкаської облдержадміністрації А.Ю. Чабан, представники місцевих органів влади, обласного управління культури і туризму, обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка, представники громадськості районних центрів, користувачі бібліотек.