Відкриття Регіонального тренінгового центру програми «Глобальні бібліотеки - Бібліоміст-Україна»

 

30 червня 2010 року на базі бібліотеки відбулось урочисте відкриття Регіонального тренінгового центру програми «Глобальні бібліотеки - Бібліоміст-Україна».

Перед присутніми з вітальним словом виступили заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Н.І.Старченко, заступник начальника управління зовнішніх зносин та європейської інтеграції ОДА М.О. Кулик.

Про завдання і можливості програми «Глобальні бібліотеки «Бібліоміст-Україна» розповів заступник директора програми «Бібліоміст», представник Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) – Матей Новак.

Важливість втілення проекту «Глобальні бібліотеки - Бібліоміст-Україна» на Черкащині підкреслили у своїх виступах Л.П. Капкаєва, директор бібліотеки, заслужений працівник культури України та С.В. Мосійчук, директор Чорнобаївської ЦБС, яка стала переможцем 1-го раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням доступу до Інтернету» програми «Бібліоміст».

З можливостями Центру присутніх ознайомив завідувач відділу автоматизації бібліотечних процесів та інформаційних технологій М.Я. Тайбішлак, який також провів показовий тренінг з групою бібліотечних працівників Черкаської районної та міської ЦБС.

Відтепер у Центрі бібліотечні працівники області і користувачі бібліотеки матимуть можливість безкоштовно здобути чи удосконалити навички використання сучасних інформаційних технологій шляхом організації тренінгів за спеціальними програмами та отримати вільний доступ до мережі Інтернет у незадіяний для тренінгів час.