«Бібліотека – світ нових можливостей» (творча акція до Всеукраїнського дня бібліотек)


30 вересня колектив бібліотеки творчою акцією для користувачів «Бібліотека – світ нових можливостей» відзначив Всеукраїнський день бібліотек.

Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек розпочалися з привітання колективу заступника начальника управління культури і туризму Черкаської ОДА Т.М. Федорової і вручення почесних грамот, вітального слова директора бібліотеки Л.П. Капкаєвої та голови профкому О.А. Гаркуші.

В рамках акції відбулась презентація книжково-ілюстративної виставки-панорами «Інформація без меж», яка складалася з п’яти розділів: «Раритети – зв’язок минулого з майбутнім», «Книги – ювіляри року», «Бібліотека – читач – бібліотека: творчі здобутки наших читачів)», «Бібліотека – ресурс – центр інформаційного суспільства», «Час NEXT: книга або NET». Виставку плакатів випускників кафедри дизайну Черкаського державного Бізнес-коледжу «Знак. Слово. Символ. Інформація», яка прикрасила вестибюль бібліотеки, представили викладачі Бізнес-коледжу Н.П. Недосєко та О.О. Носова. Велику зацікавленість у присутніх викликала віртуальна екскурсія (слайд шоу) «Бібліотека: знайома незнайомка».

Насиченою була програма дня у відділі літератури з мистецтва. Проведено День спеціаліста для працівників обласних краєзнавчого та художнього музеїв, День музики «Свято музики – свято душі», який завершив камерний вечір «І пам’ять Кам’янки…», присвячений року П.І. Чайковського, за участю артиста Черкаської обласної філармонії Віталія Дуки, партія фортепіано О. Бєлкіної.

Протягом дня для користувачів проводилися екскурсії, ознайомлення з книжковими виставками у відділах бібліотеки «Українська етнокультура: витоки, надбання, складові» (відділ міського абонемента), «Велика симфонія світла (до135-річчя від дня народження Чюрльоніса)» (зал періодики), «Космічні дороги Павла Поповича (до 80-річчя з дня народження)» (відділ виробничої літератури).

Читальний зал гуманітарних наук запросив шанувальників бардівської пісні та поезії на бібліотечне надвечір’я «Окрилені струни». До уваги гостей була запропонована книжкова виставка, присвячена бардівському руху від витоків до сучасності. Пісні та романси прозвучали у виконанні черкаських бардів М. Топчієвої, О. Буєвич, В. Глазкова, В. Радько та інших.