Освітній тиждень у бібіліотеці

 

 

З 15 по 21 листопада в Європі відбувались заходи, присвячені європейському освітньому тижню. До відзначення цієї події долучилася і бібліотека. Мета заходів – донести до громадян інформацію про інтеграцію України до європейського освітнього простору, європейські освітні проекти та послуги бібліотеки.

У зустрічах, які відбувались як у стінах бібліотеки, так і в навчальних закладах міста брали участь школярі, студенти, викладачі, батьки та всі, кого цікавлять питання освіти.

Протягом тижня в бібліотеці проводилась низка акцій для студентів та інших користувачів бібліотеки.

Цього тижня завітали до бібліотеки і стали її читачами майбутні історики, юристи, економісти, діловоди з Національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського навчального центру Одеської національної юридичної академії, Коледжу економіки і управління при Східно-європейському університеті, гуманітарно-правового ліцею, економіко-правового коледжу.

Під час екскурсій, що відбувались протягом усього тижня, відвідувачі змогли побачити бібліотеку іншими очима, переконатись, що це не просто місце, де видають книги, а – сучасний інформаційний центр, де до послуг читачів не лише книги та періодика, а й можливість безкоштовного доступу до Інтернет, замовлення додаткових послуг, навчання комп’ютерної грамоти для початківців.

Особливий інтерес у студентів та учнів викликала інформація про діяльність відділу автоматизації бібліотечних процесів та інформаційних технологій, Центру європейської інформації, де вони змогли довідатись про навчання за кордоном, різні освітні проекти ЄС та європейських університетів, які запрошують на навчання українських студентів.

На завершення освітнього тижня Центр європейської інформації спільно з Першою міською гімназією провів скайп-конференцію за участю директора гімназії Саєнка С.І., заступника директора Ананьєвої Н.В., учителів Радько І.А., Вакуленко О.О., учнів 11 класу Радько Катерини і Дробиша Сергія та українських студентів, що навчаються у Вроцлаві за сприяння проекту “Teraz Wroclaw”. Учні, що бажають навчатися в Польщі, мали можливість у невимушеній, дружній бесіді дізнатись про умови вступу та особливості навчання в польських вузах.

Телепередача в прямому ефірі на обласному телебаченні «Освіта за кордоном: за і проти» спільно з учнями та викладачами Першої гімназії, які побували за навчальними обмінами за кордоном, підвела підсумок участі бібліотеки у проведенні Європейського освітнього тижня.