Літературно-мистецький вечір «Вогонь не згасне, не замре» до 170-річчя від дня народження М.П.Старицького

1 грудня до 170-річчя від дня народження М.П. Старицького відбувся літературно-мистецький вечір «Вогонь не згасне, не замре», який зібрав велику кількість шанувальників творчості письменника. Серед них: студентська молодь, викладачі, користувачі бібліотеки, представники ЗМІ.

Про поета і драматурга, прозаїка і перекладача, громадського діяча і видавця, режисера і організатора театральної справи на Україні Михайла Старицького розповів літературознавець, доктор філологічних наук В.Т. Поліщук.

Продовжив розмову письменник, голова обласної організації НСП України Г.П. Білоус.

Особливий колорит вніс виступ акторів Черкаського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка, який відтворив образи невмирущих героїв п’єси М. Старицького «За двома зайцями».

Літературно-музична композиція «Під прапором свободи, правди, згоди» за творами М. Старицького у виконанні студентів літературного театру ЧНУ ім. Б. Хмельницького під керівництвом заслуженої артистки України Т. Власенко розкрила багатогранність таланту славного письменника.

Про вшанування М. Старицького на його батьківщині повідомила присутніх краєзнавець М.В. Приліпко, що надало довершеності літературно-мистецькому вечору.

Книжково-ілюстративна виставка «Літописець народного життя» дала можливість присутнім детальніше познайомитись з життям та творчістю великого корифея.