«Світло з Тарасової гори» - літературно-мистецький вечір до 150-ої річниці з дня смерті Т.Г.Шевченка

 

10 березня до 150-ї річниці від дня смерті Т.Г. Шевченка в бібліотеці відбувся літературно мистецький вечір «Світло з Тарасової гори», який зібрав шанувальників Шевченкового слова. Серед них – студентська молодь, викладачі, письменники, митці, користувачі бібліотеки, представники ЗМІ.

Про безсмертя геніальних творів Тараса Шевченка, їх глибоку громадянську сутність, актуальність в сьогоденні повели розмову голова Черкаської обласної організації Національної Спілки письменників України Валентина Михайлівна Коваленко та письменник Григорій Павлович Білоус.

Особливого звучання на вшанування Кобзаря набули пісні «Садок вишневий коло хати» та «Сонце заходить» у виконанні камерного хору «Канон».

Поезії Тараса Шевченка декламували студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, учасники літературного театру під керівництвом заслуженої артистки України Тамари Власенко.

Книжково-ілюстративна виставка «Безсмертя генія» ознайомила присутніх з новими виданнями про останній шлях великого Кобзаря в Україну, до Чернечої гори в м. Каневі, де поховали його за «Заповітом», який заключним акордом прозвучав на вечорі пам’яті Т.Г. Шевченка.