«Світло духовності та культури» - книжкова виставка до Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

 

У 2000 р. Указом Президента України було установлено Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва, який відзначається щорічно 23 березня.

На сучасному етапі української історії величезне значення має розвиток динамічної, по-справжньому відкритої і доступної української національної культури, здатної задовольнити духовні потреби суспільства та зверненої до майбутнього.

Сьогодні у сфері культури працює величезна спільнота – численні митці, театральні діячі, музиканти, фольклористи, фахівці музейної, архівної, бібліотечної справи, книговидавці, науковці та викладачі спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, народні майстри та аматори народного мистецтва. Щоденна творча праця цих людей і є запорукою збереження та розвитку культурних надбань України.

В цей святковий день бібліотека пропонувала увазі відвідувачів книжкову виставку «Світло духовності та культури», на якій були представлені публікації про видатних земляків, національні та державні заповідники, зокрема, «Чигирин», «Батьківщина Тараса Шевченка», «Трипільська культура», митців, театральні та музичні колективи, народних майстрів, самодіяльні аматорські колективи Черкащини.