«50 років: польоти продовжуються» - Всесвітньому дню авіації і космонавтики присвячується

 

11 квітня у відділі виробничої літератури відбулася інформаційна година «50 років: польоти продовжуються», присвячена першому польоту людини в космос та Всесвітньому дню авіації і космонавтики.

Учням Черкаського медичного коледжу було представлено літературу, що висвітлює політ першого космонавта Юрія Олексійовича Гагаріна, книги про нього та написані ним, спогади друзів-космонавтів, учителів, рідних. Особливу зацікавленість викликали книги з автографами матері та сестри Юрія Олексійовича.

Перед присутніми виступив читач бібліотеки Микола Мальків, який більше 35 років колекціонує фотографії, листівки, автографи, матеріали з періодичних видань, пов’язані з польотами в Космос.

12 квітня в рамках відзначення ювілейного Всесвітнього дня авіації і космонавтики бібліотека взяла участь у заході, що відбувся в обласній філармонії. У фойє було розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «50 років: польоти продовжуються».

Експоновані матеріали висвітлювали шлях підкорювачів Космосу від 12 квітня 1961 року до наших днів. Значне місце на виставці було відведено першому космонавту Юрію Олексійовичу Гагаріну, першому космонавту незалежної України Леоніду Каденюку. Особливу зацікавленість викликав розділ «Три висоти Георгія Берегового», 90-річчя якого відзначається 15 квітня.

Бажаючі отримали також інформацію про те, що спільного між Космосом та Черкасами та які пісні присвячені космонавтам.