Інформаційний ярмарок «Книга – друкований світ людства»

 

21 квітня 2011 р. в бібліотеці було проведено інформаційний ярмарок «Книга – друкований світ людства», присвячений Всесвітньому дню книги та авторського права, який щорічно відзначається 23 квітня.

Ярмарок проводився втретє і за доброю традицією на нього були запрошені провідні видавництва міста, письменники, художники, бібліотечні працівники, студенти, шанувальники друкованого слова.

В фойє бібліотеки представили свою продукцію видавництва «Відлуння-плюс», «Вертикаль», ПП Ю. Чабаненко, «Центр науки, інновацій та інформатизації», бібліотека ЧНУ імені Богдана Хмельницького продемонструвала доробки видавничого центру університету.

Про роль книги в житті наших сучасників говорили: голова Черкаського відділення Національної спілки письменників України Валентина Коваленко, директор наукової бібліотеки ЧНУ імені Богдана Хмельницького Григорій Голиш. Представники видавництв Олександр Прилуцький, Світлана Кандич, Володимир Луганський презентували свою книжкову продукцію. Викладач ЧДТУ Олена Галицька ознайомила учасників ярмарку з роботами студентів та викладачів, серед яких екслібриси та книжкова графіка. Сьогоднішню ситуацію в сфері авторського права прокоментував викладач ЧНУ імені Богдана Хмельницького Віктор Іващенко.

Особливу увагу гостей привернула книжкова виставка «Книга – друкований світ людства». В розділах «До джерел культури і мистецтва», «Історія України, віддзеркалена в книгах», «Книгодрукування Черкащини: історія і сучасність», «Перлини друкованого слова» були представлені рідкісні та цінні видання з фондів бібліотеки.