Декада правових знань в Черкаській області

 

З 1 по 10 березня 2012 в бібліотеці пройшла Декада правових знань в Черкаській області з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 Березня. З цього приводу у відділах організовано книжкові виставки та перегляди.

Виставка-панорама «Правова держава та громадянське суспільство», яку підготував читальний зал гуманітарних наук, змістовно розкрила питання сімейних правовідносин, захисту житлових прав громадян, трудового права та обов’язків, правових основ соціального захисту, правового захисту жінок в Україні. Особливу увагу приділено висвітленню питання правової освіти на Черкащині.

Відділ виробничої літератури представив перегляд літератури «Правова освіта та виробництво», в якій висвітлено проблеми сучасної системи правового регулювання підприємницької, фінансової, господарської та інших сфер діяльності.

Доповнив цикл заходів в рамках Декади правових знань в Черкаській області перегляд літератури «Права жінки: конституційний захист в Україні», який був представлений у відділі міського абонемента.