Видавництву «Мистецтво» - 80!

 

До 80-річчя видавництва «Мистецтво» в рамках Інформаційного тижня відділ літератури з мистецтва підготував і провів презентацію книжкової виставки «Спілкуймося мовою мистецтва».

Видавництво з’явилося у 1932 році в тодішній столиці України Харкові і спеціалізується на літературі з питань естетики, театру, кіно, образотворчого мистецтва, історії, культурології, етнографії, народознавства.

Книги та альбоми видавництва «Мистецтво» є окрасою будь-якого книжкового зібрання і складають вагому частку у фонді відділу літератури з мистецтва. Присутнім було представлено видання з 50-х років минулого століття до сьогодення. Це альбоми відомих українських митців: Тараса Шевченка, Тетяни Яблонської, Сергія Шишка та ін., видання, присвячені окремим музеям та художнім колекціям, книги серії «Українська та світова культура», багато інших матеріалів. Увагу присутніх привернула книга-альбом мистецтвознавця Т. Кари-Васильєвої, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка 2012 р., «Історія української вишивки».

Цього разу, як і завжди, дотик до мистецтва подарував відвідувачам зацікавленість та натхнення.