«Я родом зі Східного Поділля» - творчий вечір Олександра Прилуцького

 

15 березня в лекційній залі бібліотеки відбувся творчий вечір письменника, краєзнавця, засновника й директора видавництва «Відлуння-плюс» Олександра Івановича Прилуцького з нагоди його 50-ліття.

На початку вечора присутні мали змогу переглянути слайд-шоу з фотоальбому ювіляра.

З вітальними словами до ювіляра звернулись заступник начальника управління культури облдержадміністрації Євген Савісько, начальник регіонального Фонду державного майна України в Черкаській області, голова постійної комісії з питань праці та соціального захисту населення Черкаської обласної ради Наталія Горбенко, керуюча справами Городищенської РДА Тетяна Горідько, помічник ректора з гуманітарної освіти ЧДТУ, заступник голови Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Валентин Лазуренко, завідувач кафедри історії та етнології України ЧНУ імені Богдана Хмельницького, доктор історичних наук, професор Віталій Масненко, директор бібліотеки, заслужений працівник культури України Лілля Капкаєва та інші.

Про творчість О. Прилуцького розповіли літературознавець, кандидат філологічних наук, професор кафедри української літератури та компаративістики ЧНУ імені Богдана Хмельницького Василь Пахаренко, літературознавець, доктор філологічних наук, завідувач кафедри української літератури та компаративістики ЧНУ імені Богдана Хмельницького професор Володимир Поліщук.

На вечорі Олександр Прилуцький презентував свою книгу для дітей «Здрастуй, моя Басю», видану на замовлення Держкомтелерадіо України за програмою «Українська книга» та книгу малої прози «Двоє на мосту».

Музичні вітання ювіляру подарували поет-бард Володимир Даник, студенти Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського. Пісні на слова Олександра Прилуцького прозвучали у виконанні дитячого ансамблю «Сонцеграй» спеціалізованої школи №28.

Гості вечора мали змогу переглянути книжкову виставку «Видавець, письменник, краєзнавець», на якій були представлені книги з фондів бібліотеки та видавництва «Відлуння-плюс».