«Я йшов і вічно йтиму до людей» - літературно-мистецький вечір до 290-річчя від дня народження Г.С. Сковороди

 

28 листопада 2012 року в лекційній залі бібліотеки відбувся літературно-мистецький вечір «Я йшов і вічно йтиму до людей», присвячений 290-річчю від дня народження Г.С. Сковороди.

Розпочався вечір з виступу Літературного театру Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, учасники якого прочитали поезії українських письменників, присвячені Г.С. Сковороді.

Його Коврайський період життя і творчості висвітлив у своєму виступі доктор філологічних наук, завідувач кафедри української літератури та компаративістики ЧНУ імені Богдана Хмельницького Володимир Поліщук.

«Сковородинівські мотиви у творчості черкаського письменника Григорія Білоуса» – такою була тема виступу кандидата філологічних наук, доцента кафедри української літератури та компаративістики ЧНУ імені Богдана Хмельницького Ганни Синьоок.

З філософськими поглядами Г.С. Сковороди ознайомив присутніх кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії ЧНУ імені Богдана Хмельницького Павло Кретов.

Присутні на вечорі педагогічні працівники, представники творчої інтелігенції та студентська молодь ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою «Філософ, педагог, поет».