«Розмаїття барв Світлани Устименко» – зустріч з черкаською майстринею

 

«Розмаїття барв Світлани Устименко» – під такою назвою 29 листопада 2012 року в бібліотеці пройшла зустріч з відомою черкаською майстринею.

Ім’я Світлани Устименко добре відоме не лише в Україні, а й за її межами. Світлана Іванівна працює як художник-графік та майстер декоративно-прикладного мистецтва. Найповніше її талант розкрився в техніці вишивки. Художниця самостійно розробляє малюнки та відтворює їх на тканині. У доробку Світлани Іванівни кілька видів власних варіантів вишивки на основі художньої гладі.

Виставка, розгорнута у вестибюлі бібліотеки, представляє роботи Світлани Устименко, виконані протягом останнього року. Виставка викликає неабияку цікавість та здивування глядачів, про що свідчать записи в книзі відгуків, зокрема: «Роботи зачаровують, вражають, дарують спокій і радість!»

Серед гостей зустрічі – художники, наукові співробітники музеїв та численні шанувальники творчості Світлани Устименко. Майстриня щиро і відверто ділилася секретами майстерності та відповідала на запитання присутніх.

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися з виставкою протягом грудня 2012р.