«Світи Вернадського – життя, ідеї, безсмертя» – виставка-есе до 150-річчя від дня народження геніального вченого-енциклопедиста, мислителя світового рівня, громадського діяча

 

28 лютого (12 березня за ст.ст.) виповнюється 150 років від дня народження Володимира Івановича Вернадського. Вшановуючи ім’я великого натураліста, творця вчення про біосферу і першого Президента Української Академії наук, у секторі періодики читального залу гуманітарних наук організовано виставку-есе «Світи Вернадського – життя, ідеї, безсмертя». Зацікавленому читачеві, окрім ретельно відібраних книг і статей, представлені численні фактографічні текстівки, які ілюструють ключові моменти долі і діянь вченого, його життєве кредо, думки, прозріння і культурні уподобання; цитати із щоденника.

За матеріалами виставки-есе простежується безперервний зв’язок В. Вернадського з Україною, який з діда-прадіда був українцем, і не лише етнічним, а й українцем-патріотом своєї землі. Та плоди його проникливого розуму і титанічної праці належать всьому людству.

Тож запрошуємо Вас відкрити для себе Володимира Вернадського.