«У славі живій Кобзаря» – 199-ій річниці від дня народження Т.Г. Шевченка присвячується

 

9 березня 2013 виповнилось 199 років від дня народження видатного поета, художника і мислителя Т.Г. Шевченка, ім’я якого перлиною виблискує в золотій скарбниці світової культури. Цей день, що відзначається народом України кожного року, випромінюється в людських серцях незабутньою пам’яттю про Великого Кобзаря.

У вестибюлі бібліотеки до цієї дати розгорнуто виставку-панораму «У славі живій Кобзаря». Представлена на виставцілітература розкриває велич Тараса Шевченка – Поета, Художника і Пророка, який, простуючи крізь століття в сьогодення, начебто стає сучасником наших днів. До уваги користувачів запропоновані видання творів Т.Г. Шевченка, публікації досліджень про життя та творчість Кобзаря, а також репродукції його картин. Особливе місце серед представленої літератури посіли літературна і образотворча спадщина Тараса Шевченка в рідкісних та цінних виданнях та здобутки шевченкознавців Черкащини.

Дана виставка-панорама буде періодично оновлюватись. Всі бажаючі зможуть переглянути її протягом року.

Відділи бібліотеки не залишилися осторонь цієї події і підготували книжкові виставки: «П’янке тепло Тарасового слова», «Земля, яку сходив Тарас: шевченківські місця Черкащини», «Шевченко вчора, нині і завжди», «Мистецька спадщина Т.Г. Шевченка», «Шевченкове слово мовами світу», які вражають різнобарвністю палітри його таланту.

Книжкові виставки будуть цікавими науковцям, мистецтвознавцям, студентам та всім шанувальникам творчості Великого Кобзаря.