«Захист прав громадян України в Європейському Суді» – Міжрегіональна відеоконференція

 

20 березня 2013 року в рамках діяльності Мережі Центрів європейської інформації відбулася Міжрегіональна відеоконференція «Захист прав громадян України в Європейському суді», проведена Центром європейської інформації, що діє при бібліотеці.

Захід одночасно проходив в п’яти регіонах України: Черкасах, Чернігові, Чернівцях, Рівному, Миколаєві. Відомі юристи, адвокати, керівники правозахисних організацій України, начальники юридичних відділів держадміністрацій та управлінь юстиції, науковці ознайомили присутніх з основними аспектами захисту прав українських громадян в Європейському суді, навели конкретні приклади захисту прав українців та ін. Особливий інтерес викликав виступ Г.М. Авраменка, завідувача Спеціалізованою юридичною консультацією у справах європейського суду з прав людини, який за свою адвокатську практику провів 800 справ у Європейському суді.

Черкаські учасники відеоконференції – державні службовці Головного управління інвестиційно-інноваційної політики підприємництва та зовнішніх зносин Черкаської облдержадміністрації О.В. Бондар і Л.В. Глуховцева, викладачі кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького С.М. Тараненко та В.І. Василенко, юрист КМГО «Молода Черкащина» Т.В. Кавальчук та всі зацікавлені змогли взяти участь у обговоренні питань захисту громадян у Європейському суді.