«Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування» – презентація однойменного проекту Національного плану дій у рамках «Партнерства «Відкритий уряд»

 

23 квітня 2013 року в Тренінговому центрі бібліотеки відбулася презентація проекту «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування», який є частиною Національного плану дій в рамках «Партнерства «Відкритий уряд». Мета проекту – розповсюдити інформацію про електронні послуги національного та регіональних рівнів.

Участь у презентації взяли Н. Вітавська – координатор Регіонального тренінгового центру програми «Бібліоміст», О. Гаркуша – тренерка Центру, Т. Кавальчук – тренерка від коаліції молодіжних громадських організацій «Молода Черкащина», Г. Корнієнко – керівниця проектів КП «Інститут розвитку міста» Черкаської міської ради.

Присутні мали можливість ознайомитися з можливостями електронних послуг, дізнатися від представників влади про рівень розвитку таких послуг у місті Черкасах.

Впродовж п’яти місяців у Тренінговому центрі відбуватимуться безкоштовні тренінги для бібліотечних працівників області, держслужбовців, членів комітетів самоорганізації населення, студентів, пенсіонерів та всіх бажаючих. Здобувши відповідні навички, мешканці міста та області зможуть ефективно спілкуватися з урядовими структурами, отримувати необхідні адміністративні послуги у новому форматі, що дозволить оперативніше вирішувати такі життєво важливі питання, як: створення електронних запитів на публічну інформацію, написання електронних звернень до органів влади, сплата комунальних послуг, придбання квитків через Інтернет, декларування майна та багато іншого.