12 лютого 2009 року бібліотека звітувала перед громадськістю

12 лютого 2009 р. у бібліотеці відбулися заходи з підведення підсумків творчо-виробничої діяльності колективу за 2008 рік.

Для користувачів бібліотеки було проведено День інформації «Нас об’єднує книга: бібліотека і читач-2008». У вестибюлі розгорнуто ряд книжково-ілюстративних виставок, які демонстрували рідкісні і цінні видання, видання-лідери читацького попиту, посібники для фахівців, інформаційно-бібліографічні видання, підготовлені та видані безпосередньо бібліотекою.

Статистична підбірка «Бібліотека мовою цифр» ознайомила користувачів з основними творчо-виробничими процесами 2008 року, об’ємом виконаної роботи, дала можливість більш чіткого уявлення про стан матеріально-технічної бази бібліотеки.

Директор Л.П. Капкаєва ознайомила громадськість та працівників бібліотеки з основними напрямками роботи колективу у 2008 році, досягненнями, проблемами, накреслила головні завдання на 2009 рік.

На запитання присутніх відповіла завідувачка сектору клубних, бібліотечних закладів та кіномережі управління культури і туризму облдержадміністрації Н.І. Старченко.