Дарунок бібліотекам області від Міжнародного фонду «Взаєморозуміння та толерантність»

 

Наприкінці 2013 року майже всі бібліотеки області одержали книги «Пам’ять із присмаком сліз» та «Зруйновані долі», видані міжнародною громадською організацією «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність», яка впродовж декількох років здійснює в Україні гуманітарні, медико-соціальні проекти в інтересах жертв рабської та примусової праці націонал-соціалізму, жертв війн та тоталітарних режимів, а також проекти по збереженню історичної пам’яті.

До книги «Пам’ять із присмаком сліз» ввійшли письмові та художні роботи учасників конкурсів, які були проведені Черкаським осередком цієї громадської організації, та присвячувались висвітленню трагічних сторінок історії часів Другої світової війни, примусовим працівникам, в’язням фашистських концтаборів. Це видання розширить знання про історичне минуле нашого народу, сприятиме збереженню пам’яті про воєнне покоління, та буде корисним усім, хто цікавиться історією Другої світової війни.

«Зруйновані долі» – збірка спогадів людей, які перенесли фізичні та психічні страждання і приниження у фашистській неволі в часи Другої світової війни. Їхні свідчення закликають наших сучасників робити все можливе, щоб пережите ними не повторилося.