«Вікно в Америку» – відкриття Інформаційно-культурного Центру в бібліотеці

 

2 квітня 2015 року за сприяння Посольства США в Україні офіційно відчинив свої двері Інформаційно-культурний центр «Вікно в Америку».

В церемонії відкриття взяли участь голова Черкаської обласної ради В. Коваленко, заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні Рейчел Етвуд Мендіола, координатор американських центрів Посольства США в Україні, віце-президент УБА В. Пашкова, директор Департаменту інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю Черкаської ОДА С. Пасічник, голова обкому профспілки працівників культури В. Марштупа.

Поважні гості підкреслили інноваційну значимість проекту Посольства США в Україні для громади міста та для подальшого підтримання дружніх зв’язків між народами США та України. Рейчел Етвуд Мендіола висловила подяку директору та працівникам бібліотеки за напружену роботу, а представникам черкаської обласної ради – за підтримку проекту.

Заступник директора з навчально-методичної роботи Навчально-наукового інституту іноземних мов ЧНУ ім. Б. Хмельницького Л. Рудакова відзначила важливість використання ресурсів Центру для студентської молоді. «Вікно в Америку» – 14 грантовий проект нашої бібліотеки та сьомий саме за підтримки США» – зауважила директор бібліотеки Л. Капкаєва, зазначивши що Центр має стати осередком американської культури на Черкащині.

Символічну стрічку під час церемонії перерізали В. Коваленко та Рейчел Етвуд Мендіола. На відкриття завітали представники установ культури та освіти, учні та студенти навчальних закладів міста, користувачі бібліотеки, ЗМІ.