Угода про асоціацію: виклики для малих виробників сільгосппродукції – веб-конференція

 

29 квітня 2015 року в рамках відзначення Днів Європи в Україні відбулася веб-конференція з питань адаптації дрібного вітчизняного агровиробництва до стандартів ЄС, подолання існуючих викликів та загроз.

Мова йшла про проблеми та виклики, які з’являються перед споживачами та дрібними виробниками сільськогосподарської продукції (власниками домогосподарств, присадибних ділянок тощо) в контексті наближення України до європейських стандартів у сфері АПК, шляхи та практичні поради щодо їх подолання, а також ознайомлення з успішним європейським досвідом та українськими можливостями (рослинництва, органічного виробництва, зеленого туризму, розвитку народних промислів та ремесел тощо). Експертом в обговоренні виступив Тимофеєв Сергій Петрович, голова ГО «Черкаська обласна дорадча служба».

Участь у веб-конференції також взяли представники Центрів Європейської інформації Хмельницького, Чернігова, Чернівців, Миколаєва, користувачі бібліотек, майстри народних промислів та всі, хто хоче вирощувати, виробляти та споживати якісну сільгосппродукцію.